E-srcsinav.com,

  • Sadece sürücü adaylarının deneme testi yaptıkları,soru çözdükleri bir platform değildir. E-srcsinav.com , sürücü adaylarının trafik gibi çok karmaşık ve tehlikeli bir alanda güvenli ve huzurlu araç kullanabilmeleri için, MTSK’larda aldıkları eğitime destek veren,kolay ve yalın anlatım ile konuları anlamalarını sağlayan,bunları yaparken görsel ve video çekimleri ile farklılıkları bir bütün olarak algılamalarını sağlamayı amaçlayan geniş bir platformdur.
  • Bu platformda verilenler;Dijital Sürücü Eğitim Kitabı,Online Ehliyet Sınavı,Sürücü Eğitim Videoları ve Uygulama Sınavı Eğitimi dersleridir. MTSK’lar ve sürücü adayları siteyi ayrı ayrı kullanabilirler.

EĞİTİMLERİMİZ;

  • Dijital Sürücü Eğitim Kitabı’ndan MEB müfredatına uygun teorik Trafik Adabı,Trafik ve Çevre,İlk Yardım ve Araç Tekniği derslerini okuyabilir ve ünite sonlarındaki konu testlerini çözebilirsiniz.
  • Online Ehliyet Sınavı ile teorik derslerin bitiminden sonra elektronik sınav testini çözebilir,her sorunun yanıtından sonra o soru ile ilgili bilgiyi tek bir tuşla görebilirsiniz. Böylece yanlış olan yanıtlarınız varsa,soru açıklaması sizin tekrar yanlış yapma olasılığınızı ortadan kaldıracaktır.
  • Sürücü Eğitim Animasyonları ile teorik derslere destek vermek ve sürücü adaylarının konuları daha kolay anlaması ve akılda kalmasını sağlamak hedeflenmiştir.
  • Uygulama Sınav Eğitimi sürücü adaylarının sınavda gerekli davranışları ile ilgili bir dijital simülatör eğitimidir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2020
E-SRC
. Sürücü Eğitim Platformu
X